06.11.2018 09:17 Tilbake til nyheter

Kontakt kommunestyregruppene

Her finner du kontaktinfo til KrFs kommunestyregrupper i Finnøy, Rennesøy og Stavanger.

Kommunestyregruppen i Stavanger:

     

Varaordfører  gruppeleder

Bjørg Tysdal

Moe

 92081087

 bmoe@stavanger.kommune.no

Medlem

Anne Kristin

Bruns

 97976136

 anne.kristin.bruns@stavanger.kommune.no

Medlem

Inge Takle

Mæstad

 99550522

 inge@blaa.com

Medlem

Per-Endre

Bjørnevik

 91624645

 per-endre.bjornevik@lyse.net

1. vara

Marit Hølland

Paulsen

 91746696

 marit.holland1@gmail.com

2. vara

Christen I.

Minos

 92231401

 christen.iben.tollefsen.minos@akerbp.com

4. vara

Leif Inge

Skimmeland

 40463722

 leif.skimmeland@gmail.com

5. vara

Gunnar

Aase

 93894114

 gunnaraase@hotmail.com

         

Kommunestyregruppen i Rennesøy:

     

Varaordfører  gruppeleder

Jostein

Eiane

 98213555

 jostein.eiane@rennesoy.kommune.no

Medlem

Bjarne

Sørbø

 95199931

 bjarne.sorbo@lyse.net

Medlem

Anbjørg Sørbø

Larsen

 47511161

 anbjorg@lyse.net

         

Kommunestyregruppen i Finnøy:

     

Ordfører

Henrik

Halleland

 46827050

 henrik.halleland@finnoy.kommune.no

Gruppeleder

Ingvild Sevheim

Steen

 91140470

 ingvild.steen@gmail.com

Medlem

Arne

Madland

 95735402

 arne.madland@lyse.net

Medlem

Olav

Halsne

 91578301

 olav@skjersund.no

Medlem

Reidunn

Østhus

 90508993

 reidunnosthus@gmail.com

Medlem

Heidi Bø

Sangedal

 47010909

 heidiboe2512@hotmail.com

1. vara

Tone Lise Serigstad

Reilstad

 92292533

 tone.lise.reilstad@finnoy.kommune.no

2. vara

Terje

Kjølvik

 92236143

 

3. vara

Kåre E.

Ekroll

 97027714

 kaare_ekroll@yahoo.no

6. vara

Ola Johan

Settem

 40237076

 ojsettem@hotmail.com